Hakkımda

  1991 yılında İstanbul’da doğdum. 2015 senesinde Balıkesir Üniversitesinde İşletme öğrenimi tamamladıktan sonra çocukluğumdan beri ailemin mesleği olması nedeniyle de 15 yaşımdan beri fotoğrafçılık mesleğinin içerisinde yer aldım.  

2004 yılında Bahçelievler de açmış olduğumuz fotoğraf stüdyosunda öğrenci yıllarımdan beri çalışmaya başlayıp, gelin damat fotoğrafçılığı, bebek fotoğrafçılığı, ürün fotoğrafçılığı gibi bir çok alan da çekimler gerçekleştirdim.

Üniversiteden mezun olduktan sonra çok sevdiğim fotoğrafçılık mesleğinde uzun yıllardır yapmak istediğim bir alan olan bebek fotoğrafçılığında ilerlemeye karar verdim ve bebek fotoğrafçılığında eğitimlerle birlikte kendimi geliştirmeye başladım.

2018 yılının temmuz ayında 2. şubemizi Beylikdüzü’ne taşıdık. Ekibimizi ve iş alanlarımızı genişleterek hem fotoğrafçılık alanında hemde firmalara sağlamış olduğumuz dijital pazarlama, web sitesi, ürün fotoğraf ve firma tanıtım filmleri ile iş hacmimizi genişletmiş bulunuyoruz.

www.sobesoft.com.tr   

www.filmrulosu.com

Neler Yaptım?

  Öncesin de kendi yakın çevremden doğumu gerçekleşecek olan yakınlarımla konuştum ve ilk doğum çekimlerimi gerçekleştirdim. Zaten yıllardır içinde bulunduğum fotoğrafçılık işinde bebek alanında ilerlemeye karar vermek benim için yepyeni kapılar açtı.

  Umarım bir gün yolumuz sizinle de kesişir ve mutluluklarınızı, benim fotoğraf karelerim ile hatırlayacağınız anılarınıza ekleriz.

Sevgiler 🙂