Hakkımda

  1991 yılında İstanbul da doğdum. Balıkesir Üniversitesinde İşletme öğrenimi tamamladıktan sonra çocukluğumdan beri ailemin mesleği olması nedeniyle benim de çok sevdiğim fotoğrafçılık mesleğinde kendimi geliştirmeye devam ettim.

2004 yılında Bahçelievler de açmış olduğumuz fotoğraf stüdyosunda öğrenci yıllarımdan beri çalışmaya başlayıp ilk dış çekim furyasının çıktığı yıllarda eğitimler aldıktan sonra abim ve ben iki kardeş çekimlere çıkmaya başladık, daha sonrasında düğün, moda, ürün fotoğrafçılığında kendimizi geliştirdik.

2013 yılında Kuyumcukent Evlilik ve Altın alışveriş merkezinde 2. şubemizi açtık. FİLM RULOSU 2015 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra çok sevdiğim fotoğrafçılık mesleğinde uzun yıllardır yapmak istediğim bir alan olan bebek fotoğrafçılığında da ilerlemeye karar verdim.

2018 yılının temmuz ayından itibaren 3. Şubemizi beylikdüzü çebi natura iş merkezinde açmış bulunuyoruz. Ekibimizi ve iş alanlarımızı genişleterek hem fotoğrafçılık alanında hemde firmalara sağlamış olduğumuz dijital pazarlama, web sitesi, ürün fotoğraf ve firma tanıtım filmleri ile iş hacmimizi genişletmiş bulunuyoruz.

Neler Yaptım?

  Öncesin de kendi yakın çevremden doğumu gerçekleşicek olan yakınlarımla konuştum ve ilk doğum çekimlerimi gerçekleştirdim. Zaten yıllardır içinde bulunduğum fotoğrafçılık işinde bebek alanında ilerlemeye karar vermek benim için yepyeni kapılar açtı. Daha sonrasında yeni doğacak bebekler için kıyafetler, fonlar, ve bir sürü aksesuar araştırmalarına girdim ve kendimi sonu gelmeyecek bir alışverişin içinde buldum 🙂 Bundan sonrası içinde doğum ve yenidoğan çekimlerim için kendimi her daim geliştirmeye ve farklılıklar ortaya çıkarmak için çalışmaya zevkle devam edeceğim.
  Umarım bir gün yolumuz sizinle de kesişir ve mutluluklarınızı benim fotoğraf karelerim ile hatırlayacağınız güzel anıları kayıt altına alırız 🙂